Op de derde en laatste dag van de LCMT stond voor de deelnemers nog 88,6 km op het programma. Een pittige rit van Houffa naar La Roche en terug, met onder meer de beklimming van de Col de la Haussire als scherprechter. Erik Gelder was net geen anderhalve minuut sneller dan Bart Jannes. Patrick De Laat bezette de resterende trede van het dagpodium.
Cedric Himpe bereikte als vierde de finish, voldoende om zich tot eindwinnaar te kronen van deze editie van de LCMT. In de eindstand gaat hij diezelfde Patrick De Laat en Erik Gelder vooraf.
Bjorn Rondelez eindigde als vierde scratch en mag zich eindwinnaar bij de masters 1 noemen. Gunter Reitz was over de hele lijn de beste bij de oudste masters. Hetzelfde gold voor Hilde Verschaeve bij de dames.