Missie: de MTB-competitie in Vlaanderen onder de loep nemen en maatregelen nemen waar alle betrokken partijen in de toekomst hun voordeel kunnen uit halen.
Onderwerpen als hoe krijgen we meer wedstrijden op de kalenders, meer deelnemers naar die wedstrijden, hoe maken we de overstap van de aspiranten naar de nieuwelingen makkelijker om dragen, hoe kunnen we de Flanders Cup een nieuw elan geven, hoe maken we de sport aantrekkelijker voor dames,... kwamen aan bod.
Het werd een constructieve meeting waarin heel wat goede ideeën naar boven kwamen. Dixit Bart Langmans komt het er nu in de eerste plaats op aan te bekijken of die ideeën in de praktijk haalbaar zijn. In een verder stadium kunnen dan actiepunten opgesteld en uitgevoerd worden. Ondertussen zal WBV het debat met de verschillende partijen blijven aangaan.